KÜNYE

CT MEDYA

Nevşehir'in Haber Kaynağı

www.cthaber.com

 

İmtiyaz Sahibi - Grantee

CT MEDYA

Genel Koordinatör - General Coordinator

Can Taşkın

 

Yayın Koordinatörü ve Sorumlu Müdür

(Editorial Coordinator and manager)

Can Taşkın

 

Reklam - Advertisement

 

Melek Yalın

 

Şef Editör - Chief Editor

 

Ufuk Şimşek

 

Editörler - Editors


Ufuk Şimşek

Melek Yalın

 

Hukuk Danışmanı - Legal Advisors

Av. Alperen Mert

Nevşehir Barosu

 

Gizlilik Sözleşmesi

© Copyrigth 2023 ctmedya.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları cthaber.com’a aittir. cthaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar cthaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.cthaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. cthaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

CT MEDYA BASIN MESLEK İLKELERİNE UYAR
Basın Meslek İlkeleri Madde 8: Bir basın organının dağıtım süreci tamamlanmadan o basın organının özel çabalarla gerçekleştirdiği ürün, bir başka basın organı tarafından kendi ürünüymüş gibi kamuoyuna sunulamaz. Ajanslardan alınan özel ürünlerin kaynağının belirtilmesine özen gösterilir.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları CT Medya'ya aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.